Yhteystiedot

Kerromme mielellämme lisää tuotteistamme ja palveluistamme. Autamme löytämään juuri teidän ajoneuvokantaanne sopivimmat rengasvaihtoehdot. Ota yhteyttä suoraan tai jätä yhteydenottopyyntö oheisella lomakkeella.

Myynti

Esko Puputti, Valkeakoski
+358 400 621 344
esko.puputti@greentread.fi

Jussi Mattila, Pori (12.10.2020 alkaen)
+358 40 550 7789
jussi.mattila@greenteread.fi

Kari Väli-Taino, Kuopio (12.10.2020 alkaen)
+358 44 049 4774
kari.vali-tainio@greentread.fi

Juho Planting, Naantali
+358 45 634 3541
juho.planting@greentread.fi

 

Rudi Steiner
Toimitusjohtaja
+358 50 555 5998
rudi.steiner@greentread.fi

Katso verkkolaskutustietomme

Jätä yhteydenottopyyntö

Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pikaisesti

Varastomme Suomessa

Valkeakoski

Niementie 20
37600 Valkeakoski
+358 50 32 63 531 / Mika Parpola
valkeakoski@greentread.fi

Hamina

Teollisuuskatu 4
49400 Hamina

Vantaa (Barona varastopalvelut Oy)

Ansatie 5
01740 Vantaa
+358 400 262 515

Varastomme Virossa

Tallinn Lasnamäe

Punane tn 42, ESTONIA
+372 6112 734
info@rehvid.com

Tallinn Mustamäe

Kadaka tee 7, ESTONIA
+372 6140 540
kadaka@rehvid.com

Pärnu

Varastomme Latviassa

Varastomme Liettuassa

Riga, Latvia

Braslas ielā 22, Rīga LV-1035, Latvia
+371 67676700
info@riepas.com

Cesis, Latvia

Kronvalda iela 40/20, Cesis LV – 4101, Latvia
+371 9 243372
info@riepas.com

Klaipėda, Liettua

Ratola UAB
Vilniaus pl. 8, Klaipėda, LT-94105
Tel. 8 46 345 576
info@ratola.lt